19/20 IKASTURTEA

GELAK

IKASLEAK

IRAKASLEAK

2 URTE

 13 ikasle

Tutorea: Cristina Ortiz de Orruño

Laguntza: Nerea Barrasa

3 URTE

10 ikasle

Tutorea: Arantza Gallo

Laguntza: Nerea Barrasa

4 URTE

12 ikasle

Tutorea: Maite Alkiza

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amagoia Suarez

5 URTE

10 ikasle

Tutorea: Igor Arriola.

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amagoia Suarez

1.maila

11 ikasle

Tutorea: Ander López

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amagoia Suarez

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe

Laguntza: Ixiar Rekondo

2.maila

17 ikasle

Tutorea: Araiz Aldazabal

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amagoia Suarez

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe

Laguntza: Ixiar Rekondo

3.maila

17 ikasle

Tutorea: Ione García de Acilu

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amagoia Suarez

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe 
Laguntza: Garazi Intxaurraga

4.maila

14 ikasle

Tutorea: Oiane Arratibel

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amagoia Suarez

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe

Laguntza: Garazi Intxaurraga, Amagoia Suarez

5.maila

13 ikasle

Tutorea: Mirari Recalde

Ingelesa: Bea Urroz

Musika: Amagoia Suarez

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe

Laguntza: Garazi Intxaurraga

6.maila

16 ikasle

Tutorea: Eneritz Monasterio

Ingelesa: Susana Díaz/Jon Gorostiza

Musika: Amagoia Suarez

Gorputz Hezkuntza: Asier Karetxe

Laguntza: Garazi Intxaurraga

1.DBH

18 ikasle

Tutorea, Mate: Rosa Gaviria

Ingelesa: Batirtze Urkiaga

Tekno: Karmele Molina.

Gorputz Hezkuntza: Sergio Ruiz

Gaztelania.: Amaia Aginaga.

Euskera: Cristina Pinilla

Geo-historia: Loinaz Gutierrez

Bio-Geo: Eneko Eguskizaga

PT : Iñigo Perez

Balio Etikoak: Maite Ruiz

Musika: Ander Ugarte

Laguntza: Amets Carrillo, Ander Ugarte.

2.DBH

23 ikasle

Tutorea, ingelesa eta plastika: Batirtze Urkiaga

Gorputz hezkuntza: Sergio Ruiz

Gaztelania: Amaia Aginaga.

Euskera: Cristina Pinilla.

Geo-hist : Loinaz Gutierrez.

PT : Iñigo Perez.

Mate: Rosa Gaviria

Fisi-Kim: Eneko Eguskizaga.

Balio Etikoak: Maite Ruiz.
Laguntza: Amets Carrillo, Ander Ugarte.

3.DBH

18 ikasle

Tutorea eta Bio-geo: Eneko Eguskizaga.

Gorputz hezkuntza: Sergio Ruiz.

Gaztelania: Amaia Aginaga.

Geo-hist : Loinaz Gutierrez.

Ingelesa: Batirtze Urkiaga.

Teknologia: Karmele Molina.

Fisika-Kim eta plastika: Janire Perez.

Matematika eta musika: Ander Ugarte.  

Euskera: Cristina Pinilla.

4.DBH

10 ikasle

Tutorea, geo-hist eta ekonomia: 

Loinaz Gutierrez.

Euskera: Amets Carrillo.

Gorputz Hezkuntza: Sergio Ruiz.

Gaztelania eta latina: Amaia Aginaga.

Ingelesa: Izaskun De Celis.

Teknologia: Karmele Molina.

Fisi- Kimi eta plastika: Janire Perez.

Bio-geo: Eneko Eguskizaga.

Matematika: Ander Ugarte.

 

DBH-KO INGELESEKO WEB ORRIA

IKASLEEN TAILERRAK

ERROR (no puede mostrarse el objeto)

IKASLEENTZAKO SYMBALOO